Timway 搜索結果

Ogromne doświadczenie w obrocie nieruchomości na rynku opolskim przyczyniło się do stworzenia interesującej bazy ofert. Dom Sprzedaż Opole Kolonia Gosławicka, powierzchnia użytkowa 117 m2, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki i 2 przedpokoje, na działce powierzchni… Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura. AZ Gwarancja to firma z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie obrotu nieruchomościami oraz obsługi prawno-finansowej. Poznaj szczegóły oferty. pokoje 3, piętro: 3, apartamentowiec, rok budowy 2012, ogrzewanie centralne, do zamieszkania…

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem garażowym w budynku, wysoki commonplace – Opole, przylesie Do sprzedania… Sprzedaż Dom Opole Groszowice. Oferujemy duży dom w Opolu w dzielnicy Groszowice, eleven pokojowy powierzchni użytkowej około 200 m2… Media: ogrzewanie elektryczne, ciepła woda grzana gazem, sieć internetowa, telefoniczna.

pokoje three, piętro: 2, dom, ogrzewanie elektryczne, do zamieszkania… funkcjonalności i usług GoldenLine, prosimy jej zaktualizowanie. Zapraszamy na prezentację mieszkania. Commonplace wykończenia: w pokojach na podłogach panele, na ścianach gładzie. W kuchni podłoga i ściany wykafelkowane. Łazienki w kaflach. W przedpokoju pozostają zabudowy typu Komandor, w kuchni zabudowa kuchenna.

Każda propozycja, wprowadzona do naszej oferty została starannie opisana z uwzględnieniem najistotniejszych parametrów. Wśród najważniejszych danych można odnaleźć: wielkość metrażu, rok budowy, typ zabudowy, powierzchnię Nieruchomości Opole AZGWARANCJA … działki, a także rodzaj podłączonych mediów. Wszystkie nieruchomości posiadają również szczegółowe opisy , uwzględniające szereg dodatkowych informacji odnośnie samej nieruchomości, jak i okolicy.

Oferuję do sprzedania atrakcyjne cenowo mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze osiedla starym osiedlu ZWM. Mieszkanie składa się trzech pokoi, kuchni połączonej z salonem oraz dwóch nienależnych sypialni. W mieszkaniu znajdują się na podłodze panele na ścianach gładzie, w cenie zabudowa kuchenna. Wymieniona isntalacja wodna. Czynsz okay.500 zł. Szczegóły oferty: INVESTOR NIERUCHOMOŚCI II Oddział w Opolu ul. Sosnkowskiego 6 (Pawilon Skaut) – Tomasz Tomczuk ,lub. UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM INVESTOR NIERUCHOMOŚCI, KTÓRY BEZPŁATNIE SPRAWDZI TWOJĄ ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ ORAZ PORÓWNA OFERTĘ KREDYTÓW HIPOTECZNYCH W 23 BANKACH. ZADZWOŃ:.Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z artwork. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Tags: ,

Comments are closed.